Haber Sitesi
HV
30 NİSAN Cumartesi 07:22

Kahramanmaraşlı saç stilisti 'Altın Makaslar'ın jürisi oldu

Kahramanmaraş’ın altın makası Ahmet Ceyhan, Antalya'da düzenlenen Uluslararası Altın Makaslar Yarışması'nda jüri üyesi oldu.

GÜNCEL
Kahramanmaraşlı saç stilisti 'Altın Makaslar'ın jürisi oldu

Tural ŞAHBAZLI / Kahramanmaraş (İGFA Kahramanmaraşlı saç stilisti Ahmet Ceyhan, Mart ayı sonunda Antalya’da gerçekleştirilen 2.Uluslararası Altın Makaslar Yarışıyor Hair Fest’te 4 kategori bandında bireysel yarışmada Jüri komitesinde görev aldı. Ceyhan'ın jürilliği ile Kahramanmaraş’ın adı bir kez daha uluslararası alanda duyurulmuş oldu.

Geçen yıl Kahramanmaraş Show Team Kaptanı olarak takım halinde yarışmacı olarak katıldığı ve şampiyon olduğu yarışmanın bu sene jüri komitesinde yer almanın haklı gururunu yaşayan Ahmet Ceyhan,  bu önemli görevi kendisine tevdi eden Jüri Komitesi Başkanı Murat Tatlı ve Yarışma Genel Koordinatörü Menderes Bayır'a teşekkür etti.

4 kategoride gerçekleşen yarışmaya bir çok ülkenin katıldığını belirten Ceyhan, ″Türkiye’den de bir çok illerdeki meslektaşlarımızın katılım sağladığı dört kategorilik uluslararası yarışmada güzel bir atmosferi geride bıraktık. Bu göreve layık görülmenin haklı gururunu yaşarken, oradaki yetişen alttan gelen, mesleğini çok iyi güzel yerlere taşıyan, değerli kardeşlerimiz, meslektaşlarımıza güzel bir puanlama yaptık. Yurtdışından gelen yarışmacı meslektaşlarımız ülkemizde çok güzel bir izlenim bıraktılar. İnşallah şehrimizi ve mesleğimizi daha nice ulusal ve uluslararası yarışmalarda temsil edeceğiz” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR